Konut Projeleri

YDK İNŞAAT Konut Sektöründeki çalışmalarına 2015 yılında hız vermis ve  Konut İnşaatı sektörüne bilgi ve tecrübesiyle yeni bir anlayış getirmeye çalışmıştır..

1.Hedefimiz: 

Dayanıklı – Çağdaş – Ekonomik ve Estetik konutlar üretmektir.

Farkımız üretilecek konutların her aşamasının tüketiciler tarafından takip edileceği bir sistemi hayata geçirmiş olmamızdır. Satın alacağınız konutun tüm imalat aşamalarını izleyebileceğiniz bir teknolojik altyapı ile sizleri güvenlik ve dayanıklılık konusunda oluşabilecek endişelerden kurtarmaktayız.

Proje bazında satışlarda konutlarımızda alternatif tasarımlar ile sizlere sunulmakta, yaşam biçiminize ve tercihlerinize göre iç tasarım devam etmektedir..

 2.Hedefimiz:

 Anılarımızı yok etmeden, Komşularımızı ve Mahallemizi terk etmeden yaşam alanlarımızı dönüştürmek ve yenilemektir.

En trend ,en fonksiyonel, en kullanışlı ve güncel bir yuvada geçmiş ile gelecek arasındaki köprü olacaksınız. Mevcut alanlarınızda oluşacak değişime inanmakta zorlanacaksınız.

Şirket yöneticilerimizin tümünün mesleki deneyimlerinin inşaat sürecine ve kaliteye katkısına işin başlangıcından bitimine kadar şahit olacaksınız. 

Gelişen teknolojik ve ekolojik ürünler ile donatılan konutlarınızda sevdikleriniz ile beraber huzurlu günler geçirmeniz asıl hedefimizdir.Hizmetler