İç Mimari Dekorasyon

İçmimarlık Departmanımız ‘3F’ (FORM FOLLOWS FUNCTİON) diğer bir deyişle söyleyecek olursak ‘BİT’ (BİÇİM İŞLEVİ TAKİP EDER) prensibini benimsemiş, yenilikçi, dinamik ve kararlı yaşam alanlar oluşturmak konusunda ilkeli ve deneyimlidir.
Gözlerinizi kapatın ve düşünün; kendinize bir kıyafet alırken, ayakkabı seçerken yada araç zevklerinizde, hatta ev tercihlerinizde öncelikle dikkatinizi çeken unsur nedir? Bize göre ‘TASARIM’dır.
Alacağınız ürünün keyfini sürebilmek, yer yer havasını atabilmek, arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken gurur duyabilmek için, öncelikle o ürünün kendinize yakışmasını ve size ‘ÖZEL’ olmasını istersiniz.
İç Mimarlık departmanımız yaşam alanınızı sizin istekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda ‘TASARLAYARAK’ alacağınız hizmetten ve üründen mutlu olmanızı sağlamak için bolca kafa yoracak ve sizi en mutlu eden, kendinize en çok yakıştıracağınız seçeneği bulmanızı sağlayacaktır.
İçmimarlık Departmanımız tasarım sürecinde ‘ESTETİK’ değerleri özenli bir şekilde kullanacak, ‘ZARİF’ bir biçimde işleyecek ve ‘KULLANIŞLI’ bir yaşam alanı yaratacaktır.
Ünlü düşünür Immanuel Kant ‘MÜKEMMEL’ duygusunu şöyle tarif eder: “Mükemmellik tarif edilemez YAŞANIR”. İçmimarlık Departmanımız siz günlük işleriniz ile ilgilenir iken, aklınızı meşgul etmeden, bize teslim ettiğiniz yaşam alanlarını inşa eder ve size ‘MÜKEMMEL’ diye tarif edeceğiniz bir yaşam alanı temin eder.
Size düşen son şey ise arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken ‘HAZ’ duygusunun doruklarına çıkmaktır.

Hizmetler